SPOR Haber Girişi : 18 Ocak 2023 16:18

Okullar Futbolda Ödüller Verildi

Okul Sporları 2022- 2023 yılı faaliyet programında yer alan Futbol Yıldız Kızlar –Erkekler kategorileri tamamlandı. Akkonak Futbol Stadında oynanan  müsabakaların sonunda düzenlenen tören ile kupa ve madalyalar sahiplerini buldu. İşte Ayrıntılar…

            Okul Sporları Futbol Müsabakalarına öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Dereceye giren okulların Denizli’yi Temsil edeceği maçlar Akkonak Stadında oynandı. Yıldız  Kızlar Şampiyonu Atatürk Ortaokulu  olurken Yıldız Erkeklerde Sıdıka Çalışkan Ortaokulu birinci oldu.

            Müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreni ile şampiyonlara madalyalarını ve kupalarını takdim eden Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ömer İlman. Geleceğin milli takım oyuncularının küçük yaşlarda alınan spor eğitimi ile doğrudan ilgili olduğunu belirtti. Sakatlık olmadan güzel müsabakaları geçmesinden duydukları mutluluğu ifade eden İlman, ailelere öğretmen ve antrenörlere teşekkür ederken müsabakalara katılan sporcuları tebrik etti.

 

İşte Dereceye Giren Takımlar

     Kızlar                                                           Erkekler

  1. Atatürk Ortaokulu                   1- Sıdıka Açlışkan Ortaokulu

                                                           2 -  Sercergazi İmamhatip Ortaokulu

                                                           3 – Hayırseverler Ortaokulu

                                                            4 -  Hacı Halil Bektaş Ortaokulu

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.